Ksoftservis

webdesign a software pro lidi

O nás

Zde Vás možná čeká překvapení. O nás totiž neznamená "firma se zaměstnanci" ale "živnostník a spolupracovníci". Pracuji často sám, ale nemyslím si, že všechno zvládnu, proto využívám kvalitních spolupracovníků...

Seznamme se

Jmenuji se Michal Hrdlička a již mnoho let se zabývám počítačovými technologiemi a internetem. Od slušovických počítačů PMD jsem prošel přes první Pentia s operačním systémem DOS a Windows 3.11 až k dnešním moderním počítačům. Uživatelská znalost mi nestačila a žádosti přátel a známých o administrátorské zásahy v jejich PC mě přivedly až k podnikání v oblasti IT. Od počátku 21. století pracuji s operačním systémem linux, několik posledních let pak skoro výhradně.

Nejsem ale žádný počítačový geek, jen jsem se naučil a ozkoušel v praxi několik základních pravidel:
- "méně je někdy více"; "nepodlehnout reklamě a nakupovat s rozmyslem a odstupem se vyplatí"; "přes složitost dnešních aplikací se dá stále mnoho věcí dělat velmi jednoduše"; "počítače tu jsou proto, aby nám sloužili, ne naopak".

Od studií na VOŠ jsem začal programovat webové stránky. Nejprve jen pro potřeby studentského recesistického magazínu a v obligátním poznámkovém bloku, později jsem přešel přes statické prezentace k php, databázím a nakonec redakčním systémům. Za nejpovedenější a nejvšestranější považuji CMS Drupal, který používám k velké části internetových projektů. Kvalitu Drupalu konečně potvrzuje nejen moje praxe ale i mnoho ocenění pro tento všestraný redakční systém pro tvorbu jednoduchých webových blogů i rozsáhlé prezentace a sociální portály.

Jaké podnikatelské zásady ctím?

Nabízím servis programového vybavení počítačů, ochranu před hrozbami a reklamou z internetu, školení, poradenství v oblasti IT a prodej software. Většinu prací jsem schopen provést u Vás a to v krátkém časovém horizontu.


Spolupracuji s dalšími partnery v dané oblasti, spolu tak můžeme nabídnout širší, pružnější a komplexnější služby. Ve spolupráci dodáváme novou nebo repasovanou výpočetní techniku, rozšiřujeme možnosti stávajících PC a stavíme počítačové sítě. Pro webové projekty dodáváme kvalitní fotografie, foto a videoprezentace, zpracováváme materiály o historii nebo turistických zajímavostech oblastí.


Orientujeme se na nízkonákladový segment trhu - malé firmy, živnostníky, obce, domácnosti, neziskové organizace, protože zde vidíme velký potenciál a možnost podpory dosud opomíjených uživatelů výpočetní techniky. Dodáváme kvalitní programové vybavení, nejčastastěji na bázi svobodného software.

spolupracuji:

Mgr. Dalibor Borovec (grafika)

Michal Kukačka (grafika)

ing. Milan Hrdlička (fotografie)

Jan Hrdlička (krajinná fotografie, turistické a historické informace)

xhtml 1.0 | css level 3