Ksoftservis

webdesign a software pro lidi

Tvorba webových stránek a prezentací

Internetové stránky se v poslední době staly hlavním zdrojem informací pro většinu naší společnosti. Také firmy, organizace, kurzy, skupiny uživatelů i významní jednotlivci se dnes bez prezentace svých možností a dovedností na internetu neobjedou. Webová prezentace je ideálním médiem pro oslovení zákazníků, partnerů, občanů a jejich zpětnou vazbu.

Stránky mohou být statické (obsahují stále stejný obsah, jsou uloženy v souborech) nebo dynamické (mění svůj obsah v čase, vytváří je program na straně webového serveru). Stránka se může měnit i přímo v prohlížeči použitím skriptovacích jazyků, Javy, ActiveX a dalších technologií. V posledních letech se pak velmi rozšířil tzv. koncept web 2.0 postavený na plynulejší komunikaci, jak mezi uživateli navzájem, tak mezi stránkou a uživatelem. Typickými zástupci jsou blogy, sociální sítě a webové stránky, které se chovají jako aplikace.

Tvorba webových stránek, kterou nabízím, je zaměřena především do oblasti informačních a prezentačních webů a komunitních portálů. U všech projektů se snažím dodržovat standardy kvalitního webu, totiž: hodnotný obsah, jednoduchá a přehledná struktura, respektování webových standardů, přístupnost, snadná ovladatelnost, kvalitní a bezpečné technické řešení. Vzhled webu konzultuji se zákazníky a většinou nabízím tvorbu vzhledu přímo na míru reflektující specifika zákazníka. Vzhledem k možnostem internetu a mobilitě nejsem omezen tvorbou jen na Vrchlabí a okolí, ale nabízím tvorbu webových stránek bez místního omezení, primárně pro severovýchodní Čechy.

Nabízím také tvorbu multimediálních prezentačních CD - např. pro propagaci firmy, výstup z konference, aktivity neziskových organizací, shrnutí místních a regionálních události aj. CD (DVD) může obsahovat sestříhaný videozáznam, foto a videoprezentace doplněné mluveným slovem, titulky nebo podbarvené hudbou, strukturovaný sklad dokumentů, uživatelské rozhraní pro snadnou orientaci...

www stránky

xhtml 1.0 | css level 3