Ksoftservis

webdesign a software pro lidi

Webové stránky pro obce, svazky obcí, příspěvkové organizace

Nabízím komplexní služby v oblasti webových stránek pro obce, svazky obcí a mikroregiony, případně pro obecní příspěvkové organizace.

Základní pilíře nabídky jsou následujícící:

 

Mimo standardní nabídku je možné dle přání obce poskytnout další služby - např. strukturovanou fotogalerii, různé formuláře, fotodokumentaci pamětihodností, zpracování turistických zajímavostí v okolí aj.

Přílohy ke stažení:

nabídka - technické parametry a doplnění
zákonné parametry pro obecní stránky

FAQ

Je cena za nabízené služby konstatní?
Nikoliv, je individuální. Pohybuje se ale ve vymezeném rámci 6-10.000 Kč za základní nabídku.  Cena se stanovuje na základě současných stránek obce (tj. nutné míry přepracování) a individuálních požadavků zákazníka.

Jaké výhody poskytuje použití technologie s otevřeným zdrojovým kódem?
Výhod je několik. Například finanční - nemusíte platit za komerční řešení, které se snaží mnohdy "znovuobjevit kolo". Dále např. v míře svobody - nejste závislí na jedné konkrétní firmě a jednom dodavateli. Co se stane, až firma přestane svůj redakční systém vyvíjet? Budete muset draze hledat alternativu. U redakčního systému s otevřeným zdrojovým kódem toto nebezpečí odpadá, o vývoj se stará komunita uživatelů a to kontinuálně, dlouhodobě, stabilně. Ty nejlepší produkty open-source mají nejširší základnu uživatelů i programátorů a právě redakční systém Drupal je toho dobrým příkladem.

xhtml 1.0 | css level 3